Sieć sprzedaży

Przeglądaj mapę i znajdź
nasze punkty sprzedaży

Wybierz województwo,
w którym chcesz wyszukać punkt sprzedaży


W tym rejonie nie ma punktów sprzedaży

Salony sprzedaży

Miasto Adres Mail Nr telefonu Godziny otwarcia
Jasło
ul. Igielna 9, 38-200 Jasło
jaslo0025@pluspti.pl (13) 448 51 36
Bolesławiec
ul. Zgorzelecka 35, 59-700 Bolesławiec
boleslawiec0493@pluspti.pl (75) 732 29 95
Wadowice
ul. Lwowska 34, 34-100 Wadowice
wadowice0092@pluspti.pl 699 172 159
Bochnia
ul. Partyzantów 2a, 32-700 Bochnia, Galeria Rondo
bochnia0209@pluspti.pl (14) 640 28 48
Bochnia
Rynek 18, 32-700 Bochnia
bochnia1767@pluspti.pl (14) 613 53 37
Chrzanów
ul. Trzebińska 40, 32-500 Chrzanów, CH MAX
chrzanow0666@pluspti.pl (32) 754 09 10
Gorlice
ul. Mickiewicza 18, 38-300 Gorlice
gorlice1541@pluspti.pl (18) 352 00 38
Jordanów
Rynek 19, 34-240 Jordanów
jordanow1588@pluspti.pl (18) 268 25 35
Kraków
ul. Zakopiańska 62, 30-418 Kraków, CH Zakopianka
krakow4096@pluspti.pl (12) 293 31 20
Kraków
ul. Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków, CH Bonarka
krakow2089@pluspti.pl (12) 298 64 54
Kraków
Al. Pokoju 67, 31-580 Kraków, CH M1
krakow5013@pluspti.pl (12) 425 96 57
Krynica Zdrój
ul. Kraszewskiego 1, 33-380 Krynica Zdrój, Pasaż Krynicki
krynica0777@pluspti.pl (18) 267 93 42
Nowy Targ
ul. Kolejowa 3, 34-400 Nowy Targ
nowytarg1842@pluspti.pl (18) 266 27 91
Nowy Targ
ul. Składowa 2a, 34-400 Nowy Targ, E. Leclerc
nowytarg5011@pluspti.pl (18) 265 79 40
Olkusz
ul. Krakowska 9, 32-300 Olkusz
olkusz1796@pluspti.pl (32) 754 39 50
Oświęcim
ul. Rynek Główny 10, 32-600 Oświęcim
oswiecim1746@pluspti.pl (33) 844 57 00
Sucha Beskidzka
ul. Mickiewicza 85, 34-200 Sucha Beskidzka
suchabeskidzka1013@pluspti.pl (33) 874 42 47
Wadowice
Pl. Jana Pawła II 8, 34-100 Wadowice
wadowice1116@pluspti.pl (33) 873 23 51
Chorzów
ul. Wolności 1, 41-500 Chorzów
chorzow0072@pluspti.pl (32) 771 84 34
Czechowice Dziedzice
ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice Dziedzice
czechowice-dziedzice0704@pluspti.pl (32) 215 89 02
Częstochowa
ul. 11 go Listopada 1/3, 42-200 Częstochowa, CH Estakada
czestochowa1749@pluspti.pl (34) 314 13 77
Częstochowa
Al. NMP 43, 42-200 Częstochowa
czestochowa0060@pluspti.pl (34) 365 16 47
Gliwice
ul. Zwycięstwa 46, 44-100 Gliwice
gliwice0280@pluspti.pl (32) 232 70 90
Gliwice
ul. Lipowa 1, 44-100 Gliwice, CH Forum
gliwice1800@pluspti.pl (32) 335 73 56
Lubliniec
ul. Lompy 1, 42-700 Lubliniec
lubliniec0809@pluspti.pl (34) 351 00 44
Myszków
ul. Plac Dworcowy 1, 42-300 Myszków
myszkow0732@pluspti.pl (34) 313 11 18
Piekary Śląskie
ul. Wyszyńskiego 14, 41-940 Piekary Śląskie
piekaryslaskie1047@pluspti.pl (32) 287 14 60
Sosnowiec
ul. 3-Maja 15, 41-200 Sosnowiec
sosnowiec0068@pluspti.pl (32) 266 16 00
Szczekociny
ul. Kościelna 7, 42-445 Szczekociny
szczekociny1732@pluspti.pl (34) 355 78 40
Tychy
ul. Towarowa 2C, 43-100 Tychy, CH Gemini Park
tychy1164@pluspti.pl (32) 780 13 94
Ustroń
ul. Ogrodowa 1, 43-450 Ustroń
ustron0694@pluspti.pl 338542299
Zabrze
ul. Plac Teatralny 12, 41-800 Zabrze, CH Platan
zabrze1484@pluspti.pl (32) 271 90 39
Zawiercie
ul. 3-go Maja 15, 42-400 Zawiercie
zawiercie1859@pluspti.pl (32) 673 62 83
Kędzierzyn-Koźle
ul. Wojska Polskiego 8, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
kedzierzyn-kozle0550@pluspti.pl (77) 481 90 88
Kędzierzyn-Koźle
ul. Kozielska 20, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, CH Carrefour
kedzierzynkozle0187@pluspti.pl 601051246
Olesno
ul. Rynek 15, 46-300 Olesno
olesno0973@pluspti.pl (34) 359 78 76
Opole
ul. Ozimska 8, 45-057 Opole
opole0543@pluspti.pl (77) 456 79 16
Strzelce Opolskie
Rynek 16, 47-100 Strzelce Opolskie
strzelce-opolskie0648@pluspti.pl (77) 461 96 18
Bielany Wrocławskie
ul. Czekoladowa 9, 55-040 Bielany Wrocławskie, Bielany Park Handlowy
wroclaw0967@pluspti.pl (71) 787 20 20
Gryfów Śląski
ul. Kolejowa 61, 59-620 Gryfów Śląski
gryfowslaski1786@pluspti.pl (75) 781 14 21
Jelenia Góra
ul. Jana Pawła II 17, 58-506 Jelenia Góra, CH Tesco
jeleniagora1150@pluspti.pl (75) 643 07 00
Legnica
ul. Piłsudskiego 84, 59-220 Legnica, CH Carrefour
legnica1341@pluspti.pl (76) 721 30 46
Legnica
ul. N M Panny 9, 59-220 Legnica, Galeria Piastów
legnica2003@pluspti.pl (76) 862 01 70
Milicz
ul. Wrocławska 2, 56-300 Milicz
milicz1208@pluspti.pl (71) 383 23 15
Wrocław
Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław, Galeria Dominikańska
wroclaw0087@pluspti.pl (71) 343 49 10
Wrocław
ul. Krzywoustego 126, 51-421 Wrocław, CH Korona
wroclaw1122@pluspti.pl (71) 350 14 10
Zielona Góra
ul. Wrocławska 17, 65-427 Zielona Góra, CH Focus Mall
zielonagora4040@pluspti.pl (68) 410 71 56
Białogard
ul. 1-Maja 11/3, 78-201 Białogard
bialogard1574@pluspti.pl (94) 312 58 12
Starachowice
ul. Armii Krajowej 7, 27-200 Starachowice
starachowice1717@pluspti.pl (41) 275 00 44
Włoszczowa
Pl. Wolności 32, 29-100 Włoszczowa
wloszczowa1486@pluspti.pl (41) 394 38 32
Łódź
ul. Kolumny 36, 93-610 Łódź, CH Nowa Góra
lodz0144@pluspti.pl 699344518
Łódź
Al. Piłsudskiego 15/23, 90-307 Łódź, Galeria Łódzka
lodz1412@pluspti.pl (42) 634 65 44
Sieradz
Al. Grunwaldzka 1, 98-200 Sieradz, Galeria Sieradzka
sieradz2032@pluspti.pl (43) 826 00 42
Bydgoszcz
ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz, Galeria Pomorska
bydgoszcz1450@pluspti.pl (52) 346 61 33
Kowalewo Pomorskie
ul. Toruńska 4, 87-410 Kowalewo Pomorskie
kowalewo1745@pluspti.pl (56) 684 14 45
Lipno
ul. Adama Mickiewicza 2A, 87-600 Lipno
lipno0183@pluspti.pl 661023899
Rypin
ul. Kilińskiego 14, 87-500 Rypin
rypin0182@pluspti.pl 661043324
Toruń
ul. Grudziądzka 162, 87-100 Toruń, CH Kometa
torun0946@pluspti.pl (56) 623 38 04
Tarnobrzeg
ul. Mickiewicza 11A, 39-400 Tarnobrzeg
tarnobrzeg4092@pluspti.pl (15) 822 97 12
Ryki
ul. Poniatowskiego 24/2, 08-500 Ryki
ryki1385@pluspti.pl (81) 865 64 39
Janki
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki, CH Janki
janki1407@pluspti.pl (22) 711 30 33
Płock
ul. Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock, Galeria Wisła
plock0199@pluspti.pl (24) 363 33 92

Zapraszamy do współpracy!

Szukamy Partnerów Biznesowych
do prowadzenia salonów lub biur
sprzedaży B2B. Skorzystaj z naszej
wiedzy i doświadczenia.

Dołącz do nas

Jesteśmy częścią grupy OEX

Poznaj Grupę OEX